Mohli bychom krok za krokem nacházet nesrovnalosti.
K tomu abychom se dozvěděli pravdu slouží “ Vědecké instituce“ které vše, co samy nepřijaly jako „PRAVDU“ zesměšní a dehonestují na úroveň zvláštní školy. protože je ony samotné mají patent na PRAVDU.
Jen malé zastávky: Tak tedy civilizace je zde asi 15 tisíc let,… jak jsme učeni.
A vcelku primitivní, protože vývoj jde pomalu a pak se zrychluje. Tedy koukneme se na jeden obraz. 1517-1530.
Hologram?
V berle druhý?
Skleněná berla?
Rukavice..ale velmi jemné-izolace, nebo pro statickou elektřinu?
Uzemnění?
Výšivky jako by do prostoru..
Nikdy by mne něco podobného nenapadlo kdyby nebylo tohoto:
Pyramidy
Egyptské pyramidy jsou postaveny z velkých kamenných bloků, nebo z cihel. Stavba pyramid probíhala bez znalosti železa a složitějších technologií. První pyramida pochází z období III. dynastie, poslední pak z XIII., někdy bývá uváděno XIV. dynastie (tzn. že všechny byly postaveny v mezi lety 2700 a 1700 př. n. l.)[zdroj?]
Přestože o účelu i vzniku egyptských pyramid koluje řada mýtů, které jsou označovány za nevědecké, a i vědecká obec je v této otázce rozdělena, panuje obecně přijímaná teorie, že pyramidy sloužily za hroby králů.[zdroj?] U některých pyramid je jedna či více dalších, menších pyramid, o nichž se předpokládá, že sloužily jako hroby manželek.[zdroj?] Některé z těchto staveb sloužily k náboženským účelům, egyptologové se domnívají že v nich přebývala králova Ba. Někteří králové si nechali postavit dvě pyramidy, což bývá vysvětlováno jako projev egyptského dualismu (příslušní faraoni byli králové Horního i Dolního Egypta). Zajímavostí je, že existují i pyramidy, které sice měly být hrobkou, ale král se nechal pohřbít jinam.[zdroj?]
Takto nějak probíhala výstavba, to nás učili .. v dějepisu.
Proto dochází k rozdělení předmětů ve školách, kdyby bylo vše spojeno se vším, pak by matematik začal počítat: Cheopsova pyramida má objem 2,7 106 m3 a podle dostupných záznamů byla postavena během 20 až 30 let. Aby se to stihlo, muselo být denně umístěno kolem 300 stavebních bloků, každý o objemu cca 1 m3. To znamená umístit jeden blok na správné místo každé 2 minuty, přičemž zmíněný kus kamene váží přes dvě a půl tuny a manipulace s ním není nikterak snadná.
Koukám na foto, pak informace…… více snad dodávat nemusím….
ŘÍKAJÍ NÁM, ŽE ONI NEBYLI ROZVINUTÍ…
A pak v Africe vyleze ze skály něco velmi, ale velmi divného… co to je?????
Nějaká hodně divná věc… ono je to vrostlé do skály, co to jen může být?????
Co by.. jen kontejner s vyhořelým jaderným palivem… jen o pár let starší… ale co milion sem, milion tam… tady se to nepozná……
Nález v uranovém dole v gabonském Oklu přiměl vědce k šokujícímu zjištění – nachází se zde starodávný jaderný reaktor, který vznikl před 1,8 miliardami let a fungoval minimálně dalších 500 000 let. Svou teorii vědci opírají o stopy štěpných produktů a odpadního materiálu, které našli na různých místech uvnitř dolu. Překvapivé závěry svého zkoumání pak zveřejnili na konferenci Mezinárodní agentury pro atomovou energii.
Občas něco jako šroub v kameni,
Pár kamenů a sošek…
Pak kousky jantaru 50 milionů let (je však známý jantar o stáří až 320 milionů let, tedy pocházející z prvohorního karbonu).
Je neuvěřitelný vývojový skok přírody, žádné zvířátko jsem ani nezařadil!!!!
Darwin by určitě skákal radostí, protože ani jedno zvířátko jsme nepoznali a změny jsou propastné…………