Konspirátor

 

Teorie lži a manipulace:

1) Pravdu zná úzká skupina lidí.

2) Tato skupina sama vytvoří „Variantu pravdy.“

3) Hrozí li odhalení pravdy, tato skupina vytvoří hned několik teorií k „Variantě pravdy“ a označí je za konspirační teorie.

4) Konspiračních teorií je třeba vytvářet tolik, aby ve vzájemném zápase vyvracejíce a zároveň potvrzujíce „Variantu pravdy“, nikdy nemohly odhalit skutečnou pravdu, protože zaměstnány vzájemným bojem a detaily,  celek nikdy neuvidí……. Plukovník KGB 

Hegeliánská dialektika  zde je podrobně vysvětleno. V podstatě jde o to jak docílit kýženého cíle. Metoda je prostá. Vyvolat takový stav ve společnosti, aby požadovaný krok byl přijat jako nejlepší řešení a z vůle občanů……

V dnešní době stále častěji narážím na informace, které stačí je trošku prověřit a ukáže se, že to je trošku upraveno nebo změněno a někdy je vše zcela jinak. Lidem kteří hledají jak to je, se říká „Konspirátoři“ čímž je pak lze nechat bez odpovědi a označit za blázny. Je to mnohem jednodušší, než odpovídat.

Proč? Protože odpověď by mohla ukázat, že původní informace je podvrh.

Ale kdo je to ten konspirátor:

Řekněme na rovinu…“Hajzl podvracející všechno, a navíc blázen, který věří absolutním nesmyslům, které vyhledává a pak tomu co našel věří“… Uvedu zde pár příkladů.

Konspirátoři si vymysleli, že Dvojčata a budova č 7 byla shozena řízenou demolicí. Ono dvě letadla na tři budovy…. matematika první třídy.

A našli fotografie, které to potvrzují.

 

 

A to jim nebylo dost, vrhli se na Pentagon kde porovnávají velikost letadla a otvoru, které letadlo způsobilo….. a trosky odnášel dva pánové na jednu cestu….  zbytek se vysokou teplotou vypařil, což se běžně stává, že se plechy vypaří ……

 

Hloupá otázka…kde je letadlo! To je přece jasné….

 

Jasně že se pak ještě drze opřou do záznamu vysílání televize BBC  kde moderátorka informuje o pádu budovy číslo 7 a na televize ukazuje reálný záběr kde  ještě budova stojí….. ale to je běžné…

 

A vlastně všechny teroristické útoky jsou jen lži, u kterých jsou zapojeni herci!!! 

Tak to je šílená hovadina!!! My přece víme, že to dělají Muslimové!!!!!

a další známá tvář..

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/4652-nepovedena-falesna-vlajka-v-usa-dukazy-najatych-hercu-a-dalsi-masivni-vymyvani-mozku-medii

Čečenský prezident Kadyrov: Západ chce zničit Rusko!

Čečenský prezident Kadyrov je velkým stoupencem prezidenta Putina. Na tomto videu vysvětluje, proč prý Západ Rusko nenávidí

Zveřejnil(a) Středoevropan.cz dne 14. květen 2017

Tak si mnoho lidí představuje Čečensko…

ITAR-TASS: GROZNY, RUSSIA. OCTOBER 17, 2011. View of the Central Dome Mosque named after Akhmat Kadyrov and multifunctional business complex Grozny City on Akhmad Kadyrov avenue. (Photo ITAR-TASS / Sergei Uzakov)

A Další „Útoky teroristů“

 

Chudáčci malí, někteří musí umřít vícekrát….

Kolik jich zde mám dát???????? 

Dokonce se zabývají tím, že si Ilumináti posílají varování…:

 

A Simpsonovi to náhodou zase trefili i s detaily!!!!

A Americká vláda je pod velením Ďábla…

A po tom, co uviděli jak se jim papež klaní… už se nedivili oltáři…

Pak tato banda napadne všem, ale opravdu všem, i malým dětem známou věc, že země je kulatá. No to si snad dělají srandu blázni.

A tato banda idiotů začne dávat otázky a předkládat důkazy:

Jak to že při rychlosti pohybu na rovníku 1650 km/h není žádný rozdíl v gravitaci. Musí přece vznikat odstředivé síly. 

Musíte ale ještě připočítat pohyb   země kolem slunce 30 km/s což   je   dalších 1 800 km/h  takže teď se pohybujte rychlostí cca 3 100 km/h. i když to taky nemusí být pravda. V den by to  bylo nejpomaleji -200 a v noci nejrychleji ………. 3 450 km/h na rovníku..  

A Wiki má pro tohle vysvětlení… už se nejedná o odstředivou sílu, ale o zdánlivou odstředivou sílu..

Rotace okolo vlastní osy vyvolává (zdánlivou) odstředivou sílu, jejímž působením vzniká vydutí na rovníku a v jeho důsledku zploštění na obou zemských pólech.[4]Vlivem odstředivé síly je na rovníku menší tíha než na pólech.

Vzhledem ke své hmotnosti má Země vlivem setrvačnosti velkou kinetickou energii resp. moment setrvačnosti, chová se jako veliký setrvačník. Na zemském povrchu se rotace projevuje jako (zdánlivá) Coriolisova síla, která má velký vliv zejména na globální proudění vzduchu v zemské atmosféře a dále i na pohyb vody ve světových oceánech resp. na mořské proudy.

 

Dále tito blbci ukazují jakoby reálnou mapu ploché země, kde se jim čistě náhodně podařilo let zobrazit jako přímý.

 

Tedy vícekrát se jim to náhodou podařilo….. opravdu mockrát… náhoda, nic více….

 

A nedají si pokoj. Na základě měření a výpočtů  např na webu http://www.placata-zeme.cz/  předkládají důkazy. Polovinu důkazů vysvětlí dítě v páté třídě…. ale druhá polovina????  co s tím??? A ještě udělají pokus s gyroskopem s vlastním napájením, Postaví ho na hranu a čekají. Jak se země otáčí tak se musí převracet i gyroskop….. no náhodou se nepřevrátil, ale co na tom, nic to nedokazuje…. nebo ano??? 

 A další důkazy:

 Pak začnou měřit… a to je síla. Autocad při zadání všech parametrů potvrdí obě varianty. Jak kuličku tak plochou zemi a skutečné měření???

Na ráhno byly zavěšeny olovnice a čekalo se dlouho na bezvětří, a u druhého měření spustili olovnice do dvou šachet dole spojených tunelem… a výsledek ukázal:

A počítejte sami… Videa v sekci Odkazy a doporučení…

A znovu si nedají  pokoj. Začnou tvrdit, že do vesmíru se nelétá. A dávají své vysněné důkazy. 

Mezinárodní vesmírná stanice: Stanice je umístěna na nízké oběžné dráze Země ve výšce kolem 400 km. Při průměrné rychlosti okolo 7 700 m/s (27 720 km/h) pak pravidelně obíhá Zemi s periodou cca 92 minut…..dobrá tedy…..

Nad 80 km začíná 

5. Termosféra – sahá až do výšky 1000 km. Je pro ni typický růst teploty, např. ve výšce 150 km je teplota vzduchu 600 °C. Vzduch je velmi řídký a proto se jeho teplota určuje z kinetické rychlosti molekul.


6. Exosféra – poslední vrstva zemské atmosféry, z níž unikají volné částice do meziplanetárního prostoru. Mění se i chemické složení – převládá helium a vodík, dále ve výšce 2500 km je vodík s příměsí protonů a elektronů. Průměrná teplota je zde 1350 °C.

Nechci být hnidopich…. ale to tam mají kluci dost teplo… ale co družice??? Ještě tepleji??? Nebo to se upraví ty teploty, ale prostě něco změníme….
 

 

Auto větší než garáž???? Jak se tam dostalo???

Teleportace to je jasné…. přece vidím, že chybí stopy před a za kolem…

Teleportace spolu s kameramanem….

A aby náhodou někdo neměl vše moc jednoduché…. byla vypuštěna Varianta pravdy…..Apollo 20

Kecy!!! Přece máme záběry kosmonautů z vesmíru!!!! A záběry země!!

Ano máme! Tedy země dle NASA:

A záběry kosmonautů.. co na tom že mraky dělají…. ctrl-c..ctrl-v

Kartonová kosmická stanice, že které vylétávají bublinky…asi vakua…. čeho jiného???

 

 

Jsou členové posádky 1986 raketoplánu Challenger ještě naživu?

Jasně že ne ! Celý svět viděl :

 

 A ta banda idiotů začne vypouštět tohle:

 

Pouhá podoba.. to nic neznamená…  a přidají:

 

Takové důkazy že měsíc je v objemu 1/4 země a je 81 x lehčí … jen teorie…

Hledají kde že je ta hranice mezi atmosférou a vakuem. Kdy začne být molekula tak těžká, že ji vakuum nenasaje…….

A dodávají naprosto nesmyslné obrázky…. a že jich je …….stačí dát do google: NASA  mars fake photos

Víte, že na měsíci rostou stromy??? 

Více zde: http://www.km.ru/front-projects/amerikanzi-nikogda-ne-letali-na-lunu/amerikanskii-lunnyi-kamen-okazalsya-derevyashkoi 

Jen pro radost:) Interier Mezinárodní kosmické stanice..cena miliardy pro tohle má  chachar jméno : Habřadlo ….

 

Interiér letadla mnohem levnější než MKS

A zase, máme před očima, a nevidíme…… 

Takový konspirátor pak najde všude něco, aby mohl vytáhnout senzaci. Šmejdí po internetu a jakmile na něco narazí, už alarmuje všechny sobě podobné. Koukne na Stonhenge a hned má teorii 

 Na závěr poslední perlička . Nelson Mandela a Barack Obama jsou minimálně příbuzní, nebo dokonce jeden člověk:) cestovatel časem????koukněte na podobu a otisky rukou…. velmi podobné:) 🙂 A je zase oč se přít! 

A pár Severokorejských  fotek, které možná někoho překvapí.

 

Moderní Moskva nikoho asi nepřekvapí.

Tato stránka by mohla být bez konce.                                                                       U každého tématu stovky fotografií ……. Ale nejde o to, abych se začal hádat o detaily. Protože právě tak nás drží v šachu. Na detailech a lžích postavených proti sobě, nás nutí vytvářet si lživé obrazy o světě, tyto obhajovat a na základě našich vzájemných soubojů, pravda zůstává skryta……………..