Staré Malby Zvláštnosti

Podíváme se na malby. Staré malby . Co zachytily? Rozvaliny, asi 30 až 100 let po rozpadu. Podle  data narození a úmrtí malířů se dopočítáme že rozvaliny, se staly ruinami někdy kolem roku 1650- 1680??  Co se tehdy stalo? První malba- chrám bohyně Diany. Prostě se rozvalil protože chátral a pak se chátrání na asi 250 let zastavilo??? Jedno je zde velmi a velmi zajímavé. Malba odpovídá skutečnosti Malé detaily, ale v té době se abstraktní umění nepěstovalo. Malba sloužila více jako fotografie……A koukneme se na malby a bude jich hodně. Pokusím se je roztřídit podle umělců, Jen se zamyslete kdo to kdy stavěl. Jaký byl jejich životní styl. Jaké měli možnosti. Co to bylo za lidi.

Pře rekonstrukci stránek jsem ale udělal změnu. Na této stránce se budu snažit ukázat co je zvláštního na fotografiích, a návody jak hledat.

Malby

 Giovanni Battista Piranesi byl jedním z nejvýznamnějších evropských grafiků 18. století, který čerpal z vlastních zkušeností architekta a z dobových archeologických nálezů. Narození: 4. října 1720, Mogliano Veneto, Itálie Úmrtí: 9. listopadu 1778, Benátky, Itálie

Charles-Louis Clérisseau  

Výtvarný umělec  Narození: 28. srpna 1721, Paříž, Francie  Úmrtí: 9. ledna 1820, Neuilly-Auteuil-Passy

Hubert Robert  Výtvarný umělec  Narození: 22. května 1733, Paříž, Francie  Úmrtí: 15. dubna 1808, Paříž, Francie

Zarostlý neudržovaný Kreml???? Bez vážného důvodu nemožné!!!

 

Od katastrofy už nevelké změny…… 

 

 

 

 

Převážně Piranesi má na mnoha fotografiích lidi s holemi a lopatami

Jedno místo na více obrázcích v různém čase…


 

Velmi divné detaily